jakość

tick-box5.jpgMateriały najwyższego gatunku

Mając na uwadze fakt, iż rolki profilujące to najważniejszy element każdej maszyny do profilowania, jako jedni z niewielu producentów na rynku, do produkcji rolek profilujących stosujemy stopy stali GCr12. Rolki z tej stali nie wymagają chromowania i nie rdzewieją, co ułatwia proces konserwacji oraz znacząco wydłuża ich żywotność. Wały i pozostałe elementy mocowań i konstrukcji wykonane są z gatunkowej stali #45. Dzięki temu możemy zagwarantować, że nasze maszyny będą pracować przez przez wiele lat bez potrzeby gruntownych remontów.

tick-box5.jpgSprawdzone rozwiązania konstrukcyjne

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w dziedzinie budowy i obsługi maszyn do profilowania, nasze konstrukcje to sprawdzone i przemyślane rozwiązania. Wszystkie elementy zostały drobiazgowo zaprojektowane w oparciu o wyliczenia i praktyczne doświadczenie naszych inżynierów. Nieustannie pracujemy nad optymalizacją i wprowadzaniem nowych, innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych, zawsze mając na uwadze żywotność oraz przyjazną obsługę naszych maszyn.

tick-box5.jpgNowoczesna automatyka

Automatykę do naszych linii wykonują specjaliści posiadający ponad 20 lat doświadczenia w automatyzacji linii do profilowania. W tym czasie wykonali już setki projektów w Polsce i za granicą. Zapewniamy najnowocześniejsze rozwiązania w tym zakresie. Automatyka zwiększa parametry produkcyjne.

tick-box5.jpgDoświadczone biuro projektowe

Dzięki współpracy z doświadczonymi projektantami oraz wspomaganiu specjalistycznym oprogramowaniem, możemy zaprojektować i wykonać szeroką gamę profilów, od prostych, standardowych profili wymagających kilku zagięć, aż do skomplikowanych elementów o kilkunastu zgięciach. Wszystkie profile projektujemy indywidualnie pod wymagania Klienta.

tick-box5.jpgFachowy serwis

Uruchomienie maszyny, przeszkolenie, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny - tym zajmują się nasi fachowcy z doświadczeniem sięgającym 15 lat. Zapewniamy profesjonalne przeszkolenie z dziedziny obsługi i konserwacji maszyny oraz fachowe wsparcie w całym okresie użytkowania maszyny.

tick-box5.jpgGwarancja

Wszystkie nasze maszyny objęte są 12-miesięcznym okresem gwarancyjnym, a także z możliwością przedłużenia. Po upływie tego okresu służymy pomocą i fachowym wsparciem pogwarancyjnym.

tick-box5.jpgZgodność z wymogami CE

Wszystkie nasze maszyny są przystosowane i zaadaptowane do surowych wymagań związanych związanych z nadaniem znaku CE. Oznacza to, że spełniają wszelkie wymagane wymogi bezpieczeństwa, co jest poparte odpowiednim certyfikatem zgodności.

Jakość i gwarancja

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w dziedzinie budowy i obsługi maszyn do profilowania, nasze konstrukcje to sprawdzone i przemyślane rozwiązania. Wszystkie elementy zostały drobiazgowo zaprojektowane w oparciu o wyliczenia i praktyczne doświadczenie...

Czytaj dalej>>>

Kontakt

Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

+48 732 405 911
biuro@vistechnika.pl

Zobacz dane kontaktowe>>